Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka

29.07.2006
sobota

Wakacyjny offline

29 lipca 2006, sobota,

Drodzy Czytelnicy,

czas na wakacje, więc przez najbliższe trzy tygodnie przechodzę w stan offline. Zapraszam jednak do nadsyłania postów i komentarzy, będą je moderowali moi koledzy z redakcji. Wybieram się na Węgry i do Rumunii, licząc na to, że bracia z południa bardziej nawykli do upałów zachowali więcej zdrowego rozsądku.

Do zobaczenia wkrótce!

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 8

Dodaj komentarz »
 1. Węgry! Wspaniale 😉 Widzę, że będę podążał śladami EB 🙂 Udanego odpoczynku i owocnych podróży życzę.

 2. Jak to jest ze autor udaje sie na w pelni zasluzony odpoczynek a w Antymatrixowej dzialce sie od razu cos zaczyna sie dziac 😉 Vide dzisiejszy artykul w Rzepie „Informatzyacja czyli kompromitacja”

  Mocny artykul z ktorego kazdym zdaniem niestety nalezy sie zgodzic.

 3. Udanych wakacji,

  Jacobsky

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. Wakacji pełnych wrażeń – od czasu do czasu trochę deszczu (może być?)

  zyczy Halszka

 6. Proszę pozdrowić Drakule 😉
  Udanego wypoczynku.

 7. Takie długie trzy tygodnie? ja wprawdzie od myśli Redaktora nie bardzo odpoczywam, bo intensywnie zajmuję się zasadą wzajemności w SI i musze powoływać się na autorytety. Ten fakt i długi off line skłonił mnie ku Zatrutej studni. Wiem, że późno? bardzo żałuję, tyle musiałam sama odkryć, kiedy to już dawno tam stało czarno na białym. W zimie Pan Redaktor gościł u studentów UJ. Jedno z najciekawszych spotkań zeszłego roku (drugie z D. Batorskim). Nieliczni zebrani? (w jednym i drugim przypadku) nie do wiary, ale za to można pytać. Czemu Ci ludzie w Sieci tak sobie pomagają? Czemu poświęcają czas dla innych? Wtedy odpowiedzią był film o wspólnotowości w Dolinie Krzemowej i czas się skończył. Odpowiedz wyczerpująca w Studni. Choć w zasadzie to satysfakcjonujące potwierdzenie? i Kropotkin jest, i kultura daru, o opłacalności wzajemnej współpracy, o nowej racjonalności, choć utopijnej, zaufaniu, na które trzeba zapracować i westchnięcie za silnym społeczeństwem? jak w mojej pracy?
  Pewnie pod nieobecność Redaktora nikt tu nie zagląda, i Państwo Studnie pewnie już dawno przeczytali. Szkoda, Państwa komentarze czytam z wielką satysfakcją? więc może? Co nowego? Co dobrego? Czy w wakacje nowe technologie komunikacyjne też przyczyniają się do wzmocnienia społecznych inicjatyw? Przydałaby się jakaś dobra wiadomość, że pod nieobecność Redaktora procesy jednak się nie zatrzymały.
  Joanna w wakacyjnym on – line

 8. Ja również on – line 🙂 Przydałoby się może jakieś forum, bo tak czasami w tych komentarzach za dużo wypowiadania swojego zdania a za mało dyskusji. Choć to bardzo subiektywne moje wrażenie. A forum daje większe możliwości dyskusji i… wzajemnego kontaktu. O co chyba Pani Joannie chodzi 🙂

  Z drugiej jednak strony kolejna strona, której trzeba czas poświęcić… Oj, jak ludzie aktywni w SI znajdują na to wszystko czas? ;(

 9. Panie Bendyk, proszę już wracać. Tęsknimy! 😉

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php