Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka

16.01.2008
środa

Przyszłość w mobilności

16 stycznia 2008, środa,

Właśnie dostałem media-alert z CISAC, Międzynarodowej Konfederacji Organizacji Zarządzających Prawami Autorskimi (taki super ZAIKS, relację z Copyright Summit publikowałem w tym blogu). Zgodnie z prognozami tej organizacji, w 2010 roku ponad połowa cyfrowych treści będzie docierać do odbiorców za pośrednictwem urządzeń przenośnych. To kolejne potwierdzenie, że wkraczamy właśnie w prawdziwą rewolucję w wyniku której internet przeniesie się do komórek, smartfonów i tego typu gadżetów. Rozwój ten będzie napędzany głównie za sprawą treści audiowizualnych, na który największy apetyt widać będzie w Azji i Ameryce Południowej. Ot, ledwośmy zaczęli się przyzwyczajać do szerokopasmowego dostępu stacjonarnego, a tu już znowu rzeczywistość zaczyna umykać.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Myślę, że zbliżamy się do „tipping pointu” wyświetlaczy osobistych (wbudowanych w okulary). Na dłuższą metę oglądanie filmów na malutkich ekranach jest kiepską ofertą.

  2. Dla ciekawych tempa zmian sporo informacji na portalu http://www.pdaclub.pl – a tempo nie słabnie: w palmtopach zaczyna się montować procesory taktowane na 1GHz!

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php