Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka

11.03.2009
środa

Post-soap, konferencja o serialach, SWPS

11 marca 2009, środa,

Jutro i pojutrze (12-13 marca), w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie odbędzie się konferencja „Post-soap. Nowa generacji telewizyjnych a polska widownia.” Poniższy filmik dobrze ilustruje, o czym będzie mowa. Ponadto zaprezentowane zostaną badzo ciekawe wyniki badań nad wzorami konsumpcji mediów. Konferencja jest otwarta i bezpłatna.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Program konferencji wygląda bardzo ciekawie, a ponieważ nie będę mógł uczestniczyć czekam Panie Edwinie na komentarz i zapowiedzianą przez SWPS publikację pokonferencyjną.
    Temat zdecydowanie wart tak wielowymiarowego i naukowego ujęcia (o czym już pisała Polityka). Ja sam ciągle przeżywam zachwyt po obejrzeniu Weeds (dwóch serii) i The Wire (wszystkich pięciu serii). Kiedy rozmawiałem ze swoim przyjacielem, który jest Amerykaninem stwierdził on, że po obejrzeniu tych dwóch pozycji mogę mieć nieco wypaczony obraz współczesnej Ameryki. Zwłaszcza portret Baltimore przedstawiony w The Wire jest tak sugestywny, że można mu łatwo ulec nie biorąc pod uwagę, że przedstawia on tylko pewien fragment rzeczywistości. Jeżeli jeszcze Pan tego widział, to gorąca polecam. Jest tam też zapewne interesujący dla Pana wątek technologiczny. Otóż przestępcy unikają podsłuchów rozmów wysyłając sobie MMS-y przedstawiające obrazkowy szyfr sugerujący miejsce kolejne spotkania.

  2. Również bardzo żałuję, że opuszczę taką konferencję. Liczę na jakieś wieści.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php