Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka

21.08.2009
piątek

Miłość, wojna, rewolucja – zapraszam na spotkanie

21 sierpnia 2009, piątek,

Zapraszam serdecznie w najbliższy wtorek, 25 sierpnia b.r. o godz. 16.00 do Centrum Sztuki Współczesnej, sala Kina.lab na seminarium „Miłość, wojna, rewolucja czyli polityka Niezwykle Rzadkich Zdarzeń”. Spotkanie będzie jednocześnie promocją mojej najnowszej książki i otworzy cykl seminariów „Antropocen, Noosfera, Nooawangarda. Sztuka w epoce kapitalizmu kognitywnego” towarzyszących wystawie „Niezwykle Rzadkie Zdarzenia / Dystrybucja Nooawangardy”. Więcej szczegółów o całym cyklu na blogu Ośrodka Badań nad Przyszłością.

Z kolei dziś o 18.00 słuchaczy radia Tok FM zapraszam do wysłuchania audycji Grzegorza Chlasty, który zaprosił do studia mnie i moją książkę.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
 1. A moze napisze Pan o „Resource based economy” i Venus project?
  http://www.thevenusproject.com autorstwa Jacque’a Fresco? Czy cenzura nie dopuści?

  To są bardzo ciekawe i ogromnie potrzebne ludzkosci sprawy…
  dlaczego nie porusza Pan takich tematów jak np. Zimnej Fuzji której dzialanie potwierdza nawet sama DARPA agenda pentagonu? Z energii slonca i nano baterii slonecznych, energii cieplnej ziemi swiat ma zapewiona darmowa energie na wieki przy 5x wiekszej populacji niz obecnie.
  Dlaczego nie pisze Pan o tym ze auta mozna napedzac prądem lub wodą i na zawsze pozbyc sie kosztu ropy? I lobby naftowego?

  Dlaczego nie pisze Pan o tym ze „zachodnia” medycyna ma na celu WYLACZNIE zyski i wpedzanie ludzi w choroby aby sprzedac jeszcze wiecej lekow? Zdrowie ludzkie zalezy bezposrednio od tego co czlowiek przyjmuje do organizmu w postaci pozywienia, dowiedzione naukowo!

  Dlaczego nie pisze Pan ze 70% swiatowej gospodarki nie wytwarza niczego pozytecznego marnujac srodki na sektor bankowy, naftowo-energetyczny (moglby byc zastapiony przez zimna fuzje) oraz kartel farmaceutyczno-zywnosciowy? Do spolki ze zbrojeniowym. Ile bilionów dolarów zdefraudowal Pentagon, wie Pan? I na co poszły te pieniądze?
  Czy są to sprawy ciekawe dla tygodnika Polityka?

 2. @pablo:
  dzięki za komentarz, o wielu sprawach, o które Pan pyta pisałem wielokrotnie, w Polityce i gdzie indziej. Za sugestie tematów, o których nie pisałem – bardzo dziękuję, przyjrzę się z przyjemnością tym zagadnieniom. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php