Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka

17.09.2009
czwartek

Edukacja w dobie Internetu – zaproszenie na konferencję

17 września 2009, czwartek,

W najbliższą sobotę, 19 września w siedzibie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie odbędzie się konferencja „Edukacja w dobie Internetu. Co nauki społeczne mogą oferować edukacji?” adresowana do nauczycieli i dyrektorów szkół średnich. Zapraszam serdecznie jako współautor książki „Szkoła w dobie Internetu”, która powstała pod redakcją Andrzeja Nowaka, Katarzyny Winkowskiej-Nowak i Ludmiły Rycielskiej, a do księgarń trafi nakładem PWN. Więcej informacji o konferencji pod adresem: http://tinyurl.com/nojajg. Udział bezpłatny.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Nie jest to może w 100% na temat, bo dotyczy raczej edukacji na poziomie uniwersyteckim, ale może kogoś zainteresuje:

    http://terrytao.wordpress.com/2009/09/17/a-speech-for-the-american-academy-of-arts-and-sciences/

    Jest to zresztą bardzo ciekawy przypadek, gdy jeden z najwybitniejszych żyjących naukowców przed wygłoszeniem odczytu prezentuje jego wstępną wersję w internecie z prośbą o komentarze, ujawniając w ten sposób, co zamierza powiedzieć. Interesująca jest też liczba komentarzy pod jego wpisem (choć oczywiście jeszcze bardziej fascynujące jest, gdy podobna liczba komentarzy pojawia się nie pod wpisem popularnym, ale pod ściśle matematycznym, w końcu grono osób zainteresowanych i kompetentnych, by się wypowiedzieć, istotnie się wtedy zmniejsza).

    Wydaje mi się, że blog Terrence’a Tao mógłby być modelowym przykładem tak lubianej przez Autora niniejszego bloga Nauki 2.0 😉 . Co ciekawe ukazała się już książka z wpisami z pierwszego roku działalności bloga, w przygotowaniu o ile mi wiadomo następna…

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php