Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka

15.11.2009
niedziela

Złoto dla Polaków na olimpiadzie World Cyber Games

15 listopada 2009, niedziela,

Poniżej komunikat prasowy o zwycięstwie polskiej ekipy podczas World Cyber Games. Pod komunikatem film z relacją z rozgrywki:

Polska reprezentacja zdobyła w dniu dzisiejszym Złoty Medal na Finale Światowym olimpiady World Cyber Games do Chengdu w Chinach.

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. Nasza reprezentacja w drużynowej grze Counter-Strike w składzie:

 • Filip „Neo” Kubski – Counter Strike
 • Łukasz „LUq” Wnęk – Counter Strike
 • Wiktor „TaZ” Wojtas – Counter Strike
 • Jakub „Kuben” Gurczyński – Counter Strike
 • Mariusz „Loord” Cybulski – Counter Strike

zdobyła w dniu dzisiejszym, ok. godz. 8.30 czasu polskiego, złoty medal na Finale Światowym WCG w Chengdu (Chiny). Tym samym Reprezentacja Polski może się poszczycić dwoma medalami, bowiem już wczoraj brąz wywalczył Piotr ?Pio? Zajkowski w dyscyplinie FIFA 09. Za I miejsce nasi zwycięzcy otrzymają 35.000 USD w gotówce oraz ponad 2000 USD w nagrodach rzeczowych.

World Cyber Games (WCG) to największy na świecie turniej gier komputerowych. Organizowany od 2000 r., w świecie e-sportowym postrzegany jest jako odpowiednik Igrzysk Olimpijskich. Turniej jest nie tylko platformą rywalizacji, ale przede wszystkim festiwalem cyberkultury, pozbawionym ograniczeń językowych, religijnych czy narodowościowych ? to połączenie zabawy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 4

Dodaj komentarz »
 1. Gratulacje dla tych młodych ludzi z Polski. Pozdrowienia z Chicago.

 2. Kolejne złoto naszych e-sportowców! To już chyba 4 tytuł mistrzów świata (2x WCG, 2x ESWC). Brawo i oby tak dalej!

 3. BRAWO!! .. przeczytałam Pana książkę,, Miłość wojna rewolucja,, i chociaż niektóre fragmenty są wręcz kontrowersyjne to podobała mi się. Mam trochę inną wizję świata ale i tak czytałam ja z zapartym tchem 🙂 Czekamy na następną może spróbuje Pan opisać swoją wizję nadchodzących czasów ale w podobny sposób jak w pierwszej części książki … W drugiej innowacyjności i nowoczesności było zbyt wiele. .

 4. Bronisław Wildstein uderza z gładkością jeżozwierza:

  http://www.rp.pl/artykul/9158,396242.html

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php