Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka Antymatrix - Blog Edwina Bendyka

21.04.2011
czwartek

Konkurs „Weź Stocznię na warsztat!”

21 kwietnia 2011, czwartek,

Narodowy Instytut Audiowizualny (NINA) i francuski Institute National de l’Audiovisuel (INA) udostępniły nagrania z najważniejszych wydarzeń dla współczesnej Europy i zapraszają wszystkich internautów do udziału w konkursie Dock’s Docs Gdańsk Remix. Poniżej  zasady konkursu:

Weź udział w konkursie Dock’s Docs Gdańsk Remix na najciekawszy kolaż dokumentów ze Stoczni Gdańskiej i Solidarności. My udostępniamy materiały wideo. Dokumenty, które na co dzień leżakują w archiwach, posłużą internautom do opowiedzenia własnej Historii. Filmy konkursowe mogą opierać się na udostępnionych archiwaliach w całości lub tylko w części. Wszelkie artystyczne zabiegi – animacje, muzyka, sample, fragmenty autorskich filmów – są mile widziane!

Ty miksujesz, podkładasz dźwięk, przetwarzasz. Dock’s Docs to przestrzeń Twojej wolności. Do 15 maja  2011 skomponuj krótki film i wygraj szkolenie w paryskiej uczelni Ina Sup oraz zaproszenie VIP na Europejski Kongres Kultury we Wrocławiu (8-11 września 2011)!

Więcej informacji pod następującymi adresami:

Strona konkursu: www.dailymotion.com/gdanskremix

Kontakt: gdanskremix@nina.gov.pl

Więcej o projekcie w serwisie: www.culturecongress.eu

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Wesołych i Szczęsliwych Świąt Wielkanocnych 🙂 🙂

    cytat z ksiązki którą obecnie czytam;
    ….”Zdobywcy przychodzą i odchodzą. Pozostają zwyczajni prości ludzie, pokorni, którzy uprawiają rolę i w bólach, i w radości nadal ją obsiewają i zbierają plony…” J.R.Benedykt XVI

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

*

 
css.php